Kniha návštěv

Datum: 17.11.2016

Vložil: Jan

Titulek: co je zac ten Josef Louda ? Nejakej pedofil co se tesi na islam ?

Tohle nechal na seznamu:
Josef Louda, Běrunice

Čtvrtek, 17. listopadu 2016, 09:21:55 |

Souhlasím |

Nesouhlasím | -16

Albertov pro studenty, Zeman ostane v Lánech ! Je si vědom, jak to loni pohnojil, když si z toho za zády s M.Konvičkou udělal předvolební mítink a popudil si študáky proti sobě. Dokud tu budou studenti budu věřit jenom jim, protože oni jsou chytří a dokáží rozlišit co je špatný a co je zlý. Študáci, chraňte svobodu a demokracii svátek je právem váš.


A tady tomu vasemu kavarnikovi prectete, co se stalo 17 listopadu doopravdy:

https://mujweb.cz/ingvesely/ANALYZA.HTM

Datum: 17.08.2016

Vložil: kuk

Titulek: chodníky

Chtěl jsem se zeptat co uděláte v Běrunicích s těma žalostnými chodníky nedá se po nich chodit natož aby po nich jezdila matka s kočárkem

Datum: 18.03.2015

Vložil: Zelenková

Titulek: Kam s bioodpadem ?????

Zajímalo by mě, jak bude, na základě nové legislativy, v našich obcích, resp. v Běrunicích a Velkých Výklekách řešena likvidace bioodpadu.
Myslím, že jediným přijatelným řešením jsou popelnice, event.. v krajním případě kontejnery ve svozovém dvoře, ovšem, za úplně jiných podmínek, než fungovaly / resp. nefungovaly / v minulosti !!
Jako úplně nepřijatelný způsob likvidace vidím kompostéry.

Datum: 15.04.2015

Vložil: Vanžurová

Titulek: Re: Kam s bioodpadem ?????

Na bioodpad jsou ve sběrných dvorech umístěny kontejnery, popelnice zaváděny nebudou. Osobně v kompostování na zahradě nevidím problém. :-)
Co konkrétně se Vám na komposterech zdá nepřijatelné?

Datum: 15.06.2015

Vložil: xyz

Titulek: Re: Re: Kam s bioodpadem ?????

Na kompostování v zahradě problém vidíme především v tom, že zdaleka ne každý v obci, má zahradu užitkovou, orientovanou do polí, kde mu jednak nezáleží na jejím vzhledu a kde si tím pádem může vytvářet komposty pro vlastní potřebu, jak je libo. Ve středu obce jsou zahrádky malé a tedy pro tyto účely nepoužitelné !
Stejně tak kompostéry, které by se po dvojím posekání zahrady naplnily a co potom s obsahem, v případě, že kompost ani nepotřebujeme ? Opět bychom se dostali do stejné situace.
Kontejnery ve sběrných dvorech jsou sice řešením, ale opět pouze v případě, budou-li k dispozici, minimálně 2x týdně, po celé vegetační období, tj.od jara do podzimu. Odpadem ze zahrad není přece jenom tráva, ale spousta jiných věcí.

Datum: 16.01.2015

Vložil: SDH Velké Výkleky

Titulek:

Odkaz na naše nové stránky

https://hasici-velke-vykleky.webnode.cz/

Datum: 16.11.2013

Vložil: Marek Mažgut

Titulek: Parkování před hospodou!!!

Prosím vás nechápu parkování před pozemkem Hlavní 34 naproti hospodě,to musí majitel pozemku nadávat!dnes sem mu poslal dopis že mu tam zaplatím nahrávací kameru a auta se budou pokutovat.To neumí obec vyřešit sama?Já jako návštěva jsem parkoval jinde ale Vážně to nechápu.

Datum: 16.11.2013

Vložil: Pavel Záruba

Titulek: Re: Parkování před hospodou!!!

Kámo souhlasím stebou Obec na hovno.

Datum: 16.11.2013

Vložil: Monika Čeřovská

Titulek: Re: Re: Parkování před hospodou!!!

Je pravda že zejména v ulici Hlavní 34 je parkování před brankou na denním pořádku je ale šokující katastrofální stav a to nově udělanému zešikmenému chodníku,pokud prší tak to teče majitelům na zahradu.

Datum: 17.11.2013

Vložil: David Kucsera

Titulek: Re: Re: Re: Parkování před hospodou!!!

Dal sem stížnost na kraj a zabývat se tím bude i televize.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek